Hakkımızda

             Tezpar Otomotiv 1992 yılında kurulmuştur. Firmamız Otobüs, Midibüs ve Minibüs yedek parça ve aksesuarları satışı yapmaktadır. 25 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız iç ve dış pazarda Mercedes Benz, Man, Neoplan, Temsa, Setra, Bmc, İsuzu, İveco ve Otokar markalı araçlar başta olmak üzere bütün ticari araçlar için talep edilen tüm yedek parçaları tedarik etmektedir.

             2010 yılı itibariyle değişim ve gelişim sürecine giren firmamız otomotiv sektöründe hizmet yolculuğuna çağdaş yönetimi, ileri teknoloji yatırımları ve müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikası ile devam etmektedir. Değişim ve gelişim süreci içinde yapmış olduğu fuar yatırımları, reklam kampanyaları ve iş gezileri dahilinde yurtdışında da kendine sağlam bir yer edinen firmamız, orta doğudan güney Amerika ya kadar birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

              Hedefimiz sürekli gelişen, sürekli geliştiren, çağın gerektirdiği inovasyon ve yetenekli işgücünü bir araya getirerek tüm dünyada tercih edilen bir marka olmaktır. En iyi ürünü en uygun şartlarda satmayı ilke edinen firmamız, müşterilerine rekabetçi avantaj sağlayarak, tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.